VOSKOPOJË – KORÇË 2 DITË 5500 LEKË

Departure Date

Daily

Duration

2

Views

370

Maximum Seats

52

VIZITOHEN: VOSKOPOJE - KORCE - POGRADEC – TUSHEMISHT- DRILON

PROGRAMI:

► Dita e pare: Nisja nga Tirana ora 07:00 te mengjesit (Nisja nga Durresi ne oren 06:15) .Ndalese gjate rruges per pushim, kafe dhe foto .Vazhdimi i udhetimit ne Drilon & Tushemisht . Vizite ne bustin e Teta Ollges . Mberritja rreth ores 12:00 ne Voskopoje . Shijojme dreken me produkte vendase dhe lakrorin me 2 pete. Pas drekes fillojne vizitat, njohja me historine e fshatit te Voskopojes, ecje neper rruget e gurta, Njohja e zones dhe vizite ne vendet me pikante si Manastiri i Shen Prodhomit dhe kishave te shumta , ecje ne kodrat dhe natyren fantastike qe ofrohet ne Voskopoje . Kthehemi perseri ne hotel .Animacione lojra sipas deshires ne shoqerine e guidave tona.Darka rreth ores 20:00 me muzike.

► Dita e dyte: Dita fillon ndryshe ne ajrin e paster dhe pejsazhin e mrekullueshem. Mengjesi ne hotel me pas nisemi per ne qytetin e Korces per vizite ne qytetin e serenatave, shetitje ne pedonalen e famshme, mesonjtorja e pare shqipe dhe katedralen e Korces .Me pas nisemi per ne Tirane dhe Durres . Mberritje ne darke . Fundi i sherbimit tone
NE CMIM PERFSHIHET:

*UDHËTIMI VAJTJE-ARDHJE ME MINIBUS KOMFORT *AKOMODIM NË HOTELET PERKATES *MENGJESI + DREKA + DARKA *MBREMJE FESTIVE *SHOQERUES SHQIPTARE

NE CMIM NUK PERFSHIHET

GJITHCKA QE NUK ESHTE PERMENDUR NE RUBRIKEN "NE CMIME PERFSHIHET"

SHENIM

POLITIKAT E FEMIJEVE • 0-2.99 VJEC JANË FALAS • 3-5.99 VJEC PERFITON 50 % ZBRITJE • 6-11.99 VJEC PERFITON 35 % ZBRITJE • MBI 12 VJEC PAGUAN SI I RRITUR

► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET. ► NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR. ► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET) ► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 3 DITË PARA. ► PER REZERVIM NEVOJITET 30% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES. ► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME. ► AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER KUSHTET ATMOSFERIKE DHE ZHVILLIMIN E SPORTEVE DIMERORE.

Book Tour

Tour Name Price Per Adult Price Per Child Available Seats Departure Date Duration
VOSKOPOJË – KORÇË 2 DITË 5500 LEKË ALL 5,500 ALL 2,750 52 Anytime 2

Booking Information

Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Quantity Total

SUMMARY

Subtotal ALL 0
Total ALL 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is