VOSKOPOJË 1 DITË

Departure Date

Daily

Duration

1

Views

182

Maximum Seats

35
PROGRAMI:

Nisja nga Tirana ne oren 07:00 te mengjesit .(Nisja nga Durresi ne oren 06:15). Ndalese per kafe gjate rruges .vazhdojme udhetimin per ne parkun kombetar te Drilonit . Shetitje e lire dhe pushim ne Drilon 30 min – 1 ore .Mberritja ne fshatin turistik piktoresk te Voskopojes .Shetitje ne fshat per te shijuar ambjentin fantastik qe natyra e Voskopojes ofron gjithashtu edhe vizite ne kishat e Voskopojes per tu njohur me trashegimite kulturore te cilat aktualisht vazhdojne dhe ruajne madheshtine dhe rendesine e gjithe historise se perjetuar me pare si nje qender kryesore jo vetem ne Shqiperi por ne gjithe perandorine Bizantine qe ne shek e 14-te .Kohe e lire per argetim me animacionet qe guida ju sugjeron . Konsumimi I drekes me produkte bio te vendit ne nje nga restorantet me te mire te zones.Rreth ores 16:30 nisemi per ne qytetin e serenates .Vizite ne Korce rreth 1 ore e 30 minuta . Kthimi ne Tirane , Mberritja ne Tirane & Durres ne darke . Fundi I sherbimit tone.
Duhet te keni me vete

Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderres ,fruta te thata, cokollata,veshje sportive per ecje dhe shume energji .
NE CMIM PERFSHIHET

*TRANSPORTI *GUIDA
NE CMIM NUK PERFSHIHET

*DREKA E ORGANIZUAR 1200 LEKE ( E SUGJERUAR)

Book Tour

Tour Name Price Per Adult Price Per Child Available Seats Departure Date Duration
VOSKOPOJË 1 DITË ALL 1,500 ALL 750 35 Anytime 1

Booking Information

Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Quantity Total

SUMMARY

Subtotal ALL 0
Total ALL 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is