VJESHTE NE STAMBOLL 4 DITE 99 EURO

Departure Date

Daily

Duration

4

Views

257

Maximum Seats

50

VIZITOJME 🔹SELANIK 🔹STAMBOLL 🔸Destinacione te Stambollit si Xhamia Blu, Sarajet e Topkapise, Cisterna Bizantine, Muzeu Panorma, Akuapark, Dolmabahce, Taksim 🔸Shoppin ne qendrat tregtare me te medhe te Stambollit 🔸Shetitje me traget ne Bosfor 🔸Mbremje festive Turke ne restorante tradicionale

Akomodimi ne Hotel me 4 YJE ne QENDER te STAMBOLLIT

KY UDHETIM DO TE REALZIOHET NE DATAT SI ME POSHTE👇 ►Nisje Dt. 19 SHTATOR (4 Dite Udhetim) — Cmmi €99 ►Nisje Dt. 10 TETOR (4 Dite Udhetim) — Cmmi €99 ►Nisje Dt. 28 NENTOR (4 Dite Udhetim) — Cmmi €99

Dita 1: TIRANE – STAMBOLL

*Nisja nga Tirana ne oren 00:15 ne drejtim te pikes kufitare te Kapshtices. *Ndalesa te shkurtra gjate rruges. Pas kryerjes se formaliteteve kufitare nisemi ne drejtim te Selanikut. Vazhdojme udhetimin drejt Stambollit. Ndalesa te shkurta per pushim gjate rruges. *Mberritja ne Stamboll pasdite dhe akomodimi ne hotel 4 yje ne Stamboll ne qender qyteti

Dita 2: STAMBOLL

*Mengjesi ne hotel. *Pas mengjesit nisim turin e vizitave ne Stamboll dhe i drejtohemi pikave me te bukura te ketij qyteti nga Hipodromi, Xhamia Blu , Kisha e Shen Sofise me madheshtoria ne boten Ortodokse, cisterna e vjeter e Kostandinopojes, Sarajet e Sulltanit. *Kohe e lire ne Grand Baazar per shopping. *Kthimi ne hotel dhe mbremja e lire

Dita 3: STAMBOLL

*Mengjesi ne hotel. *Nisim turin e vizitave duke filluar me shetitje me anije për dy orë në Ngushticën e Bosforit në drejtim të Detit të Zi për të vizituar pjesën bregdetare të Stambollit, Evropën dhe Azinë, si dhe për të parë nga anija kalanë e vjetër, Rumelitisa. *Vazhdimi i vizitave me pas ne akuariumin e Stambollit, Muzeu Historik Panorama 1453 , Sheshi Taksim, kohe e lire dhe Shopping ne pedonalet e famshme te sheshit Taksim. *Darka nen sugjerim e guides ne lokalet me harem ose Turkish Show ne anije

Dita 4: STAMBOLL – SELANIK – TIRANE

*Mengjesi ne hotel. *Nisja drejt Selanikut. Vizite qytetit te Selanikut si Kulla e Bardhe, Sheshi Aristoteli, pedonalja buze detit, etj. *Pas vizites se Selanikut, nisja drejt Tiranes. Ndalesa te shkurtra gjate rruges. Mberritja ne Tirane ne darke vone

Ne cmim per personin përfshihen:

1) Transporti sipas programit vajtie – ardhje 2) Akomodimi per 3 nete ne hotel 4 yje ne QENDER te STAMBOLLIT 3) Mengjeset gjate qendrimit ne hotel 4) Shoqeruesi i agjensise gjate vendeve qe do te vizitojme 5) Taksat Turistike

Ne cmim nuk perfshihen:

A) Drekat dhe Darkat gjate diteve te udhetimit B) Hyrjet në monumente, muzeume, parqe dhe lundrimi me traget ne Bosfor

Book Tour

Tour Name Price Per Adult Price Per Child Available Seats Departure Date Duration
VJESHTE NE STAMBOLL 4 DITE 99 EURO ALL 99 ALL 10 50 Anytime 4

Booking Information

Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Quantity Total

SUMMARY

Subtotal ALL 0
Total ALL 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is