Tur ne Peje dhe Boge , 2 Dite 55 euro

Departure Date

Daily

Duration

2 Dite

Views

325

Maximum Seats

40

Vizitohet : Peje & Boge . Date : 12, 19 , 26 Tetor. * Me mengjes 55 eu * Mengjes + Darke 60 eu

DITA 1 :

Nisja nga Tirana ne oren 6:00 drejt Kosoves. Kalimi nga Dogana e Morines. Gjate udhetimin per ne Gryken e Rugoves, destinacioni i pare qe do te vizitojme do te jete “Manastiri Decanit”. I ndodhur vetem 30 km larg Pejes, manastiri 800 vjecar permban ne brendesi te tij legjenden unikale te “Shen Stefanit”, qe e shenderron vizitimin e Manastirit ne nje eksperience te paharruar. Udhetimi vazhdon drejt parkut te Radacit per te vizituar Ujvaren e Drinit te Bardhe (nga ku buron lumi Drini i Bardhe). Dreka e lire per tu konsumuar ne Parkun e Drinit. Pas drekes nisemi drejt qytetit te Pejes Akomodimi ne hotel Dukagjini 5* ne qender te Pejes. Pasdita kohe e lire per te pushuar, ku mund te shfrytezoni pishinen e dimerore, jakuzi suana dhe banjo Turke. Darka ne hotel.

DITA 2 :

Pas mengjesit vazhdojme udhetimin per ne Boge, duke pershkruar gryken e Rugoves. Ndalese ne pika panoramike gjate pershkrimit te Rugoves per fotografi. Mberritja ne fshatin turistik Boge dhe kohe e lire .Dreka sugjerohet te konsumohet ne Boge. Rreth ores 15:30 nisja per ne Tirane. Ndalese gjate rruges per kafe dhe kthimi ne Tirane ne darke.

Ne cmim perfshihet :

* Transporti me autobus komod. * Akomodimi ne hotel 5* ne Peje. * Mengjesi apo mengjes + darka sipas perzgjedhjes. * Guida shoqeruese. * Perdorimi i pishines,jakuzi sauna dhe banjo turke.

Book Tour

Tour Name Price Per Adult Price Per Child Available Seats Departure Date Duration
Tur ne Peje dhe Boge , 2 Dite 55 euro ALL 55 ALL 35 40 Anytime 2 Dite

Booking Information

Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Quantity Total

SUMMARY

Subtotal ALL 0
Total ALL 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is

Susan Boyle

Tour Guide

Contact Skype

susan.boyle

Phone

910-740-6026

Email

susanboyle@gmail.com