Tur ne Brod & Dragash ,Kosove 2 Dite 69 euro

Departure Date

Daily

Duration

2

Views

290

Maximum Seats

35

Nisja : 16 , 23 , 30 Janar

Dita 1:

Nisja nga Tirana ne oren 07:00 te mengjesit .Kalimi per ne Kosove nga dogana e Morines . Ndalesa te shkurtera gjate rruges per kafe ne Kukes ,mberritja ne Brode .Qendrimi i lire per vizite, ski dhe shetitjet me teleferik qe ngjitet ne shpatin e malit te Sharres.Konsumimin e drekes ne menyre individuale ( nuk mungojn sugjerimet e guides nese deshironi ). Akomodimi ne hotel 4*.Qendrim i lire per relaks , perdorimi i palestres, sauna dhe banjë turke.Aktivitet dhe animacione me asistencen e shoqeruesit te agjensise per ti dhene sa me shume harmoni udhetimit ne grup .Konsumi I darkes ne hotel .

Dita 2 :

Mengjesi ne hotel, nisja per ne qytetin e Prizrenit. Vizite ne qender te Prizrenit : ne shtepine e Lidhjes se Prizrenit , Kalaja e Prizrenit. Kohe e lire per te konsumuar dreken ne menyre individuale ( nuk mungojne sugjerimet e guides nese deshironi ) .Kthimi per ne Tirane me ndalesa te shkurtra gjate rruges .Mberritja ne Tirane ne darke . Fundi i sherbimit tone.

Sugjerohet te keni me vete :

-Veshje Dimerore kundra bores,Kambale ose cizme kundra bores ,Doreza kundra bores ,Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderres ,fruta te thata, cokollata

SUGJERIM :

NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDSIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERSIMIN E STAFIT TONE .

Ne cmim perfshihet :

Transporti vajtje ardhje me autobus komod Akomodimi ne hotel 4* Mengjesi dhe darka e perfshire Shetitja me teleferik. Guida shoqeruese pergjate udhetimit.

Book Tour

Tour Name Price Per Adult Price Per Child Available Seats Departure Date Duration
Tur ne Brod & Dragash ,Kosove 2 Dite 69 euro ALL 69 ALL 0 35 Anytime 2

Booking Information

Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Quantity Total

SUMMARY

Subtotal ALL 0
Total ALL 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is

Susan Boyle

Tour Guide

Contact Skype

susan.boyle

Phone

910-740-6026

Email

susanboyle@gmail.com