STRUGE – OHER – SHEN NAUM 1 DITE €15

Departure Date

Daily

Duration

1

Views

243

Maximum Seats

35

VIZITOHEN: STRUGE - OHER - SHEN NAUM - DRILON - MUZEU I KOCKAVE

DATA E UDHETIMIT:

► 17 , 18 , 24, 25 , 31 Gusht ► 1 , 7 ,8 , 14 , 15 , 21 , 22 , 28 , 29 Shtator ► 5 , 6 , 12 , 13 , 19 , 20 , 26 , 27 Tetor ► 2, 3 , 9 , 10 , 16 , 17 , 23 , 24 ,28 , 29 , 30 Nentor

PROGRAMI:

► Nisja nga Tirana ne oren 06:00 te mengjesit.(Nisja nga Durresi 05:35). Ndalesa te shkurtra gjate rruges per pushime. E para ne aksin rrugor Elbasan-Librazhd. Vazhdojme per ne Drilon tjeter bukurise se natyres Pogradecare. Mbas nje kafe buze liqeni pergatitemi per nje foto me Teto Ollgen ne Tushemisht. Me pas kalojme piken doganore ne Tushemisht per te kaluar kufirin duhet te jeni te pajisur me karte ID ose passport. Vizite ne Manastirin e Shen Naumit dhe parkun e mahnitshem per rreth 1 ore. Vizita e rradhes do te jete ne "Muzeun e Kockave" ose i quajtur ndryshe "Muzeu mbi uje" , qendrimi do te jete per rreth 30 min. Nisemi per ne Oher ku do kemi mundesi te konsumojme edhe dreken e lire sipas deshires. Mberritja ne Struge dhe vizite te pedonalja dhe derdhja e Drinit , qendrim i lire. Nisemi per ne piken kufitare te Qafe Thanes , ku pas procedurave doganore ndalesa e rradhes do te jete per pushim aksin rrugor Elbasan-Librazhd. Mberritja ne Tirane & Durres ne darke. Fundi i sherbimit tone!

NE CMIM PERFSHIHET

*TRANSPORTI ME AUTOBUS KOMOD TURIZMI *GUIDE SHQIPTARE GJATE GJITHE UDHETIMIT

NE CMIM NUK PERFSHIHET

*HYRJA TE MUZEU I KOCKAVE - 2€ *SIGURACIONI I JETES NE UDHETIM

POLITIKAT E FEMIJEVE

0-3 VJEC JANE FALAS 4-12 VJEC PAGUAJNE 10 EURO PER PERSON MBI 12 VJEC PAGUAN SI I RRITUR

Book Tour

Tour Name Price Per Adult Price Per Child Available Seats Departure Date Duration
STRUGE – OHER – SHEN NAUM 1 DITE €15 ALL 15 ALL 50 35 Anytime 1

Booking Information

Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Quantity Total

SUMMARY

Subtotal ALL 0
Total ALL 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is

Susan Boyle

Tour Guide

Contact Skype

susan.boyle

Phone

910-740-6026

Email

susanboyle@gmail.com