RIVIERA SHQIPTARE 5 DITE

Departure Date

Daily

Duration

5

Views

347

Maximum Seats

35

►DATAT E UDHETIMEVE

Hotel Bologna + Villa Marko

Qershor 25 -29 --------- 175 Euro ; Korrik 1-5 , 8-12 -------- 195 Euro ; Korrik 15-19 , 22-26 , 29 korrik – 2 gusht -- 205 Euro ; Gusht 5-9, 12-16 , 19-23----- 215 Euro ; Gusht 26-30 ---- 195 Euro; Shtator 2 - 6 , 9 – 13 ------ 175 Euro

VIZITOHET: JALE - DHERMI - DRYMADES - GJIPE - GRAME - VLORE
PROGRAMI:

DITA E PARË Nisja nga Tirana oren 06:00 , ( nisja nga Durresi ne oren 06:30 ) Ndalesë për kafe dhe pushim gjatë rrugës. Mbërritja dhe akomodimi në Vlorë; Udhëtim me anije ne plazhet e gjirit te Karaburunit dhe ishullit te Sazanit . Vizite panoramike e shpelles se Haxhi Alise . Kthimi ne Vlore , ( personat qe nuk deshirojn te vijn ne anije mund te bejn plazh ne Vlore ) Darka ne hotel , ( hoteli ndodhet ne qender te Vlores ) .Me pas qendrim I lire per shetitje ne Lungo Mare ose shijimi I jetes se nates dhe Clubet dhe Lounge-t e Vlores .

DITA E DYTË Mëngjesi në hotel , vazhdimi I udhetimit per ne Dhermi . Ndalese ne Llogara per pak pushim , foto dhe ajer te paster . Mbërritja në Dhërmi, akomodimi dhe nisja me Skaf nga Dhërmiu në Drimadhes, Palas Gjiri i Shën Andreas, Gjiri i Gramës.(Personat qe nuk duan te bejn shetitjen me skaf qendrojn ne plazh ne Dhermi . Kohë e lirë/Plazh; Darka në Dhërmi ne restorantet buze detit . Me pas qendrim ne bregdet , zjarr , lojra , animacione .
DITE E TRETË Konsumimi I mengjesit.Vizitë me skaf tek Shpella e Pirateve dhe në Gjipe – plazh në Gjipe.(Kush nuk deshiron te shkoj me skaf ne Gjipe mund te qendroj ne plazh ne Drymadhes ). Qendrim I lire,per plazh, lojra uji , volejboll . Konsumimi I darkes ne restorantin buze detit . Me pas qendrim I lire per shetitje ose shijimi I jetes se nates ne Clubet dhe Lounge-t e Dhermiut

DITA E KATËRT Konsumimi I mengjesit.Vazhdimi I udhetimi per ne Jale .Plazh ne Jale deri pasdite.Opsionale: kush dëshiron mund të zgjedhë të provojë ndjesinë fantastike të Scuba Diving në Jalë.Kthimi ne hotel ne Dhermi . Konsumimi I darkes ne restorant buze detit . Me pas qendrim I lire per shetitje ose shijimi I jetes se nates ne Clubet dhe Lounge-t e Dhermiut.

DITE E PESTË Konsumimi I mengjesit . Qendrim I lire per plazh ne Dhermi & Drymadhe deri ne pasdite rreth ores 16:00 . Kthimi ne Tirane & Durres ne darke . Fundi I sherbimit tone . DUHET TE KENI ME VETE -Veshje Sportive ,Kepuce per Hiking ose Atlete, Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderrese, rroba banjo, Krem dielli, Kapele, Syze Dielli, fruta te thata, cokollata. SUGJERIM NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDSIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERSIMIN E STAFIT TONE .
NE CMIM PERFSHIHET : -Akomodimi ne hotel , 1 nate Vlore(Hotel Bologna ) 3 nete Dhermi (Villa Marko) -Transporti dhe shetitjet sipas pogramit. -Mengjesi dhe Darka ne restorant buze detit . -Shoqerues gjate gjithe udhetimit .

NE CMIM NUK PERFSHIHET -Cdo gje qe nuk eshte permendur ne rubriken ne Cmim perfshihet -Bileta e skafit per shetitjen ne Gjipe 1200 Leke -Bileta e skafit per shetitjen ne Gjirin e Grames 2700 leke -Drekat

SHENIM POLITIKAT E FEMIJEVE • 0-2.99 VJEC JANË FALAS • 3-7.99 VJEC, NËSE AKOMODOHET NË DHOMË ME 2 TË RRITUR, PËRFITON 50 % ZBRITJE • MBI 8 VJEC PAGUAJNE SI TE RRITUR SHENIM ► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET. ► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET) ► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 3 DITË PARA. ► NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR. ► PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES . ► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.

Book Tour

Tour Name Price Per Adult Price Per Child Available Seats Departure Date Duration
RIVIERA SHQIPTARE 5 DITE ALL 175 ALL 50 35 Anytime 5

Booking Information

Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Quantity Total

SUMMARY

Subtotal ALL 0
Total ALL 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is

Susan Boyle

Tour Guide

Contact Skype

susan.boyle

Phone

910-740-6026

Email

susanboyle@gmail.com