PLAZH NE KORFUZ (PROGRAMI 6 DITOR) ➡NISJE DT. 30 KORRIK — 6 DITE — CMIMI €255!

Departure Date

Daily

Duration

6

Views

357

Maximum Seats

35

UDHETIM 6 DITOR PER PLAZH NE KORFUZ DHE ISHUJT E FAMSHEM PAXOS – ANTIPAXOS

Akomodim ne HOTEL BINTZAN INN 3 Yje ne KORFUZ i cili ndodhet prane plazheve Phaliraki dhe Benitses, Hoteli posedon edhe pishine

MENGJESI DHE DARKA – BUFFE E HAPUR

KY UDHETIM DO TE REALZIOHET NE DATAT E NISJEVE SI ME POSHTE MUAJI KORRIK ►Dt. 30 KORRIK (6 Dite PLAZH) – CMIMI €255 MUAJI GUSHT ►Dt. 6 GUSHT (6 Dite PLAZH) – CMIMI €269 ►Dt. 13 GUSHT (6 Dite PLAZH) – CMIMI €269 ►Dt. 20 GUSHT (6 Dite PLAZH) – CMIMI €269 ►Dt. 27 GUSHT (6 Dite PLAZH) – CMIMI €255
ITINERARI I DETAJUAR I UDHETIMIT👇

DITA 1: TIRANE – KORFUZ Nisja nga Tirana ne mengjes ne oren 00.15. Ndalesa te shkurtra rruges. Kalimi i kufirit nga pika kufitare e Qafe Botes (Sarande) per te vazhduar me pas drejt Igumenices nga ku me traget do te lundrojme per ne ishullin e Korfuzit Pas mberritje ne Korfuz, akomdomi ne hotel Bintzan Inn 3 Yje. Kohe e lire per plazh ne gjiret e Phaliraki dhe Benitses, ose duke shfrytezuar pishine e hotelit Darka buffe ne restorantin e hotelit.

DITA 2: KORFUZ (Plazh ne Paleokastritsa) Pas mengjesit ne hotel, sugjerojme nje Vizite & plazh ne Paleokastritsa. Gjate rruges ndales ne fabriken e pijeve dhe likereve ” Koum Kouat”. Qendrimi per plazh deri ne pasdite dhe sipas deshires vizite ne akuariumin & manastirin e Paleokastritses . Kthimi ne hotel dhe darka ne restorantin e hotelit. Pas darke vizite ne qender te Korfuzit, Sheshi Venecian( i cilesuar si nje nga sheshet me te medhaja ne Greqi ) , Kalaja e vjeter Paleo Frouria, etj. ************************ (Personat qe nuk do te deshirojne te ndjekin plazhin e sugjeruar nga Ne, mund te qendrojne ne hotel per te bere plazh ne pishinen e hotelit ose plazhet afer hotelit)

DITA 3: KORFUZ (Plazh ne Agios Gordios) Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit sugjerojme ti bashkoheni turit per ne plazhin Agios Gordios. Qendrim per plazh deri ne pasdite ne Agios Gordios. Pasdite kthimi ne hotel, dhe darka ne restorantin e hotelit. *Me pas transferohemi ne portin e qytetit per Boat Party me Dj per 4 ore. Ne oren 20:00 do te fillojme festen duke lundruar per ne brigjet e fshatit Gouvia, ne Eva Palace hotel, per te vazhduar ne ishujt Vidos dhe Faliraki rreth mureve te kalase se vjeter ku do te shijojme perendimin e diellit. Me pas ankorojme ne Club Natique of Corfu ku do te vazhdoje party deri ne mesnate. Kthimi ne port ne oren 24:00 dhe transferta me autobuzin e agjensise ne hotel. ************************ (Personat qe nuk do te deshirojne te ndjekin plazhin e sugjeruar nga Ne, mund te qendroje ne hotel per te bere plazh ne pishinen e hotelit ose plazhet afer hotelit)

DITA 4: KORFUZ (Paxos – Antipaxos, plazh dhe lundrim me traget) Pas mengjesit ne hotel, kjo dite do te jete e dedikuar per te vizituar ishjt Paxos – Antipaxos. Ne oren 8:10 do te largohemi nga hoteli per te udhetuar per ne portin kryesor te Korfuzit ku do te startojme udhetimin me anije per te bere vizite dhe plazh ne ishujt fantastik PAXOS – ANTIPAXOS. Ne kete shetitje te mrekullueshme do te kemi mundesi te bejme vizite ne shpellat blu te Ipapajas dhe Ahai . Vizite Panoramike ne shkembinjte e bardhe te Erimitis. Plazh ne ujerat fantastike te Antipaxos ne Paradise Beach . Me pas ndalese ne fshatin Gaios per shetitje , plazh dhe konsumimin e drekes . Kthimi ne port pasdite rreth ores 19:00 dhe me pas kthimi ne hotel. Darka ne restorantin e hotelit. ************************ (Personat qe nuk do te deshirojne te ndjekin turin me anije mund te qendroje ne hotel per te bere plazh ne pishinen e hotelit ose plazhet afer hotelit)

DITA 5: KORFUZ (Plazh ne AquaParkun “AQUALAND” dhe vizite ne pallantin e Sisit) Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit vazhdojme udhetimin drejt AquaParkut me te madh te Korfuzit “AQUALAND”. I ndodhur vetem 11 km larg hotelit, eksperienca ne AquaLand eshte per tu mos u humbur. I dizenjuar nga e njejta studio arkitekturore qe ka dizenuar Disneys Park neper bote, me nje siperfaqe prej 75000 m katror, AquaLand posedon rreth 36 rreshkitese uji dhe 15 pishina dhe xhakuzi. Kohe e lire per tu argetuar ne AquaLamnd deri rreth ores 16:30 per te vazhduar turin e vizitave në pallatin e Sisit. Pas vizites se pallatit mbreteror nisemi drejt hotelit Darka buffe ne restorantin e hotelit. Pas darke si nata e fundit se bashku, transferoheni ne qytetin e Korfuzit. Kohe e lire per te shetitur ne bulevardin e qytetit. ************************ Personat qe nuk do te deshirojne te ndjekin turin me anije mund te qendroje ne hotel per te bere plazh ne pishinen e hotelit ose plazhet afer hotelit

DITA 6: KORFUZ – TIRANE Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit, transferohemi ne portin e Korfuzit ku me traget lundrojme drejt Igumenicës. Vazhdimi i udhetimit me pas me autobuz drejt doganes se Qafë Botës (Sarande) dhe me pas per ne Tiranë. Ndalesa gjate rruges per kafe dhe mberritja ne Tirane ne darke.

Ne cmimin per person perfshihet:

1) Transporti vajtie – ardhje me autobuz sipas programit 2) Te gjitha shetitjet dhe transfertat ne plazhet dhe qytetin e Korfuzit sipas programit 3) Pese nete akomodimi ne KORFUZ ne hotel BINTZAN INN 3 Yje dhe me pishine 4) Perdorimi i pishines se hotelit 5) Mengjeset (buffe) ne restorantin e hotelit 6) Darkat (buffe) ne restorantin e hotelit 7) Shoqerues shqiptar gjate udhetimit

CMIMET E FEMIJEVE PER AKOMODIM NE DHOME ME DY OSE TRE TE RRITUR

➤ 0 – 2.99 vjec paguan 60€ ➤ 3– 5.99 vjec paguan 149€ ➤ 6 – 11.99 vjec paguan 179€

Book Tour

Tour Name Price Per Adult Price Per Child Available Seats Departure Date Duration
PLAZH NE KORFUZ (PROGRAMI 6 DITOR) ➡NISJE DT. 30 KORRIK — 6 DITE — CMIMI €255! ALL 255 ALL 50 35 Anytime 6

Booking Information

Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Quantity Total

SUMMARY

Subtotal ALL 0
Total ALL 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is

Susan Boyle

Tour Guide

Contact Skype

susan.boyle

Phone

910-740-6026

Email

susanboyle@gmail.com