MOSTAR – MEDJUGORE – UJEVARA KRAVICA 60€

Departure Date

Daily

Duration

2

Views

158

Maximum Seats

35

VIZITOHEN: MOSTAR - MEDJUGORE

PROGRAMI:

►DITA E PARE : VIZITE NE PODGORICE – MOSTAR – MEDJUGORE Nisja nga Tirana ne oren 5:00 te mengjesit . Vazhdimi i udhetimit drejt pikes kufitare te Hanit te Hotit .Procedura doganore Pas kalimit ne territorin e Malit te Zi ndalesa e para do te jete Ujevaren Niagara ne Tuz . Ndalese per kafe dhe fotografi. Vazhdimi i udhetimit me pas drejt Bosnje Hercegovines. Vizite në Mostar ose qyteti i Menekshesë ku do të kemi mundësinë të shohim: - Uren e famshme te Mostarit -Rrugen e famshme te mjeshterve te vjeter -Xhamine e madhe -Katedralen e betonte te Mostarit (e vetmja ne Europe) Kohe e lire me pas per te shetitur ne qyetin e vjeter te Mostarit. Pas vizites se Mostarit vazhdimi udhetimit per ne Medjugorje Akomodimi ne hotel dhe darka festive me muzike shqiptare ne restorantin e hotelit.

►DITA E DYTE : PELIGRINAZH NE MEDJUGORJE - UJEVARA KRAVICA Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit vizitojme Medjugoren ose vendi i Gospa Mira (Zonja e Paqes) si dhe Katedralen e Shenjtë te qytetit duke shijuar bukuritë e këtij vendi të bekuar. Nisja me pas drejt vendit ku eshte shfaqur Shen Maria dhe ne statujen qe qan , vendi i mrekulllive per shume besimtare qe vijne nga shtetet te ndryshem te botes per te vizituar kete vend hyjnor. Me pas vazhdojme viziten tone ne ujvarat e Kravicas ne nje nga mrekullite e natyres ne zonen e Medjugores. Vazhdimi i udhetimit per ne kthim ne Tirane me nje ndales gjate rruges ne hyrje te Trebinjes . Mberritja ne Tirane ne darke. Fundi i sherbimit tone .
NE CMIM PERFSHIHET

*TRANSPORTI KOMOD ME AUTOBUS *HOTEL NE MEDJUGORE *MENGJESI + DARKA (1 PIJE E PERFSHIRE) *DARKE FESTIVE ME MUZIKE *SHOQERUES GJATE GJITHE UDHETIMIT.

NE CMIM NUK PERFSHIHET

*DREKAT *HYRJA NE UJEVAREN KRAVICA 4 EURO PERSONI *SIGURACIONI I SHENDETIT NE UDHETIM ( I KESHILLUESHEM ) *HYRJA NEPER MUZEUME

SHENIM POLITIKAT E FEMIJEVE • 0-2.99 VJEC JANË FALAS • MBI 3 VJEC PAGESE E PLOTE SHENIM ► AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET. ► NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR. ► PER REALIZIMIN E KETIJ UDHETIMI NUMRI MINIMAL I PJESMARRESVE ESHTE 20 ► NE RAST ANULLIMI TE UDHETIMIT KLIENTI NJOFTOHET 3 DITE PARA ► PER REZERVIM, MUND TE PAGUANI 50% TE SHUMES TANI, NDERSA PAGESEN E PLOTE DERI 7 DITE PARA NISJES. ► NE RAST ANULLIMI NGA KLIENTI PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME. ► AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ. ► NESE NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR

Book Tour

Tour Name Price Per Adult Price Per Child Available Seats Departure Date Duration
MOSTAR – MEDJUGORE – UJEVARA KRAVICA 60€ ALL 60 ALL 30 35 Anytime 2

Booking Information

Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Quantity Total

SUMMARY

Subtotal ALL 0
Total ALL 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is

Susan Boyle

Tour Guide

Contact Skype

susan.boyle

Phone

910-740-6026

Email

susanboyle@gmail.com