Mavrove 2 dite 39 euro

Departure Date

Daily

Duration

2

Views

277

Maximum Seats

45

Date : 08 / 11/ 15/ 18 / 22/ 25/ 29 Janar

Dita e pare:

Nisja nga Tirana ne oren 06:30 (Nisja nga Durresi ne 05:45) Do te vazhdojme udhetimin tone drejt doganes se Qafe Thanes ku do te bejme nje ndalese per pushim te shkurter ne zonen e Librazhdit. Pasi te mbarojne procedurat doganore ne Qafe Thane do drejtohemi ne qytetin e Ohrit , vizite ne pazarin dhe qytetin e vjeter te Ohrit , fortesen e Samuelit qe ndodhet ne kalane e Aleksandrit te Madh .Me pas nisemi per ne qytetin e Struges ku kemi qendrim te lire. Akomodimi ne Hotel. Konsumimi i darkes

Dita e dyte:

Pas mengjesit vazhdojm udhetimin drejt Parkut Kombetar te Mavroves.Qendrimi i lire per ski dhe per te shijuar natyren e bardh qe Mavrova ofron.Shoqeruesi jone mund tju ofroje asistence dhe sugjerime per personat qe duan te mesojne te skijojne .Konsumimi i drekes ne menyre individuale ne restorantet e zones (nuk ju mungon asistenca dhe sugjerimi i guides nese e deshironi ).Nisja nga Mavrova per ne Tirana rreth ores 15:00 . Kthimi ne Tirane dhe Durres ne darke me ndalesa te shkurtra gjate rruges .

Ne cmim perfshihet:

* Transporti vajtje ardhje. * Akomodimi ne hotel 3* apo 4*. * Mengjesi & Darka e perfshire, * Perdorimi i pishines per hotel 4*. * Guida shoqeruese.

Cmimet e hoteleve :

Hotel 3* --- 39 euro ; Hotel 4* --- 49 euro

Politikat e femijeve:

• 0-2.99 VJEC JANË FALAS • 3-5.99 VJEC PERFITON 50 % ZBRITJE • 6-11.99 VJEC PERFITON 35 % ZBRITJE • MBI 12 VJEC PAGUAN SI I RRITUR

Book Tour

Tour Name Price Per Adult Price Per Child Available Seats Departure Date Duration
Mavrove 2 dite 39 euro ALL 39 ALL 0 45 Anytime 2

Booking Information

Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Quantity Total

SUMMARY

Subtotal ALL 0
Total ALL 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is

Susan Boyle

Tour Guide

Contact Skype

susan.boyle

Phone

910-740-6026

Email

susanboyle@gmail.com

You Will Also Like