Mavrove 2 Dite 39 Euro

Departure Date

Daily

Duration

2

Views

102

Maximum Seats

40

► Janar 1-2 ,2-3 ,3-4 ,4-5 ,8-9 ,11-12 ,15-16 ,18-19 ,22-23 ,25-26 ,29-30 ► Shkurt 1-2 ,5-6 ,8-9 ,12-13 ,14-15 ,15-16 ,19-20 ,22-23 ,26-27 ,29 - 1 Mars ► Mars 7-8 , 14-15 ,

Dita e pare:

Nisja nga Tirana ne oren 06:30 (Nisja nga Durresi ne 05:45) Do te vazhdojme udhetimin tone drejt doganes se Qafe Thanes ku do te bejme nje ndalese per pushim te shkurter ne zonen e Librazhdit. Pasi te mbarojne procedurat doganore ne Qafe Thane do drejtohemi ne qytetin e Ohrit , vizite ne pazarin dhe qytetin e vjeter te Ohrit , fortesen e Samuelit qe ndodhet ne kalane e Aleksandrit te Madh .Me pas nisemi per ne qytetin e Struges ku kemi qendrim te lire. Akomodimi ne Hotel. Konsumimi i darkes.

Dita e dyte:

Pas mengjesit vazhdojm udhetimin drejt Parkut Kombetar te Mavroves.Qendrimi i lire per ski dhe per te shijuar natyren e bardh qe Mavrova ofron.Shoqeruesi jone mund tju ofroje asistence dhe sugjerime per personat qe duan te mesojne te skijojne .Konsumimi i drekes ne menyre individuale ne restorantet e zones (nuk ju mungon asistenca dhe sugjerimi i guides nese e deshironi ).Nisja nga Mavrova per ne Tirana rreth ores 15:00 . Kthimi ne Tirane dhe Durres ne darke me ndalesa te shkurtra gjate rruges . Fundi i sherbimit tone.

Ne cmim perfshihet :

1- Transporti me autobus. 2 - Akomodimi ne hotel. 3-Mengjesi dhe darka.4- Guida shoqeruese..5- Pishina dimerore ne hotel Mirage.

Hotele:

Hotel Diplomat 3* 39 Euro ; Hotel Mirage 4* 49 Euro

POLITIKAT E FEMIJEVE

• 0-2.99 VJEC JANË FALAS • 3-5.99 VJEC PERFITON 50 % ZBRITJE • 6-11.99 VJEC PERFITON 35 % ZBRITJE • MBI 12 VJEC PAGUAN SI I RRITUR

Book Tour

Tour Name Price Per Adult Price Per Child Available Seats Departure Date Duration
Mavrove 2 Dite 39 Euro ALL 39 ALL 0 40 Anytime 2

Booking Information

Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Quantity Total

SUMMARY

Subtotal ALL 0
Total ALL 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is

Susan Boyle

Tour Guide

Contact Skype

susan.boyle

Phone

910-740-6026

Email

susanboyle@gmail.com

You Will Also Like