LUMI I SHALËS – 1 DITË 2500 LEKË

Departure Date

Daily

Duration

1 dite

Views

131

Maximum Seats

35

Nisja cdo te shtune & te diele.

Programi:

Vazhdimi i udhetimit drejt liqenit te Komanit .Ndales per kafe gjate rruges .Perpara se te nisim lundrimin me vark qendrojm pak ne portin e Komanit per pushim dhe relaks.Shetitja me varke midis bukurive perrallore qe natyra ofron zgjate rreth 50 minuta ore vetem 1 drejtim. Ngjyra e kaltër dhe e ftohtë e ujit është karakteristike e lumit te Shales ,shkëmbinjt e thepisur që e rrethojnë dhe malet e gjelbra e bejn kete vend qe te cilesohet si TAJLANDA SHQIPTARE .Pasi te kemi mberritur nga lundrimi me varke do te pushojme buze lumit ne piken me kryesore kulmin e bukurise se natyres ne kete zone ku pervecse konsumimit te drekes apo lojerave te ndryshme mund te notojm ne lume . Kohe e lire per tu relaksuar rreth 3-4 ore , shetitje ne natyren e virgjer,argetim , volejboll , plazh , dreka me produkte kryesisht te zones. Me pas lundrojm perseri me varka drejt liqenit te Komanit dhe pergatitemi per t’u kthyer ne Tirane.Mberritja ne Tirane ne mbremje.

Perfshihet ne cmim :

1) Transporti me autobus komod, 2) Lundrimi me varke Koman - Lumi i Shales - Koman. 3) Guida shoqeruese.

Book Tour

Tour Name Price Per Adult Price Per Child Available Seats Departure Date Duration
LUMI I SHALËS – 1 DITË 2500 LEKË ALL 2,500 ALL 2 35 Anytime 1 dite

Booking Information

Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Quantity Total

SUMMARY

Subtotal ALL 0
Total ALL 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is

Susan Boyle

Tour Guide

Contact Skype

susan.boyle

Phone

910-740-6026

Email

susanboyle@gmail.com