LUMI I SHALËS 1 DITE 2400 LEKE

Departure Date

Daily

Duration

1

Views

187

Maximum Seats

40

VIZITOHEN: LUMI I SHALES , LIQENI KOMANIT , BLINI PARK

DATA E UDHETIMIT:

► 31 Korrik ► 1 , 2 , 3 , 4 ,7 , 8 , 9 , 10 ,11 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 ,28 , 29 , 31 Gusht ► 1 , 4 , 7 , 8 , 11 , 14 , 15 Shtator

► CMIMET VARIOJN SIPAS DITEVE ME POSHT ► E Merkure , E Enjte , E Premte 2400 Leke ► E Shtune 2500 Leke ► E Diele 2600 Leke
PROGRAMI:

► Nisja nga Tirana ne oren 06:00 te mengjesit . Vazhdimi i udhetimit drejt liqenit te Komanit .Ndales per kafe gjate rruges .Perpara se te nisim lundrimin me vark qendrojm pak ne portin e Komanit per pushim dhe relaks.Shetitja me varke midis bukurive perrallore qe natyra ofron zgjate 1 ore vetem 1 kalim .Ngjyra e kaltër dhe e ftohtë e ujit është karakteristike e lumit te Shales ,shkëmbinjt e thepisur që e rrethojnë dhe malet e gjelbra e bejn kete vend qe te cilesohet si TAJLANDA SHQIPTARE .Pasi te kemi mberritur nga lundrimi me varke do te pushojme buze lumit ne piken me kryesore kulmin e bukurise se natyres ne kete zone ku pervecse konsumimit te drekes apo lojerave te ndryshme mund te notojm ne lume . Kohe e lire per tu relaksuar rreth 3-4 ore , shetitje ne natyren e virgjer,argetim , volejboll , plazh , dreka me produkte kryesisht te zones. Me pas lundrojm perseri me varka drejt liqenit te Komanit dhe pergatimemi per t'u kthyer ne Tirane.Mberritja ne Tirane rreth ores 21:30 . Fundi sherbimit tone!

Duhet te keni me vete :

Çante Shpine , Kepuce te Malit, si dhe shkopinjte e ecjes, kapele, syze dielli ,Rroba per tu nderruar , ushqim te paketuar , fruta te thata , cokollata , uji 1.5 liter .

SHENIM :

NE PERIUDHA TE CAKTUARA TE SEZONIT VEROR NIVELI I UJIT ESHTE ME I ULET SE ZAKONISHT, NE RASTE TE TILLA DO TE KEMI NJE ECJE ME NIVEL TE THJESHTE VESHTIRESIE PER RRETH 50-150 METRA DISTANCE.

NE CMIM PERFSHIHET

*TRANSPORTI VAJTJE ARDHE *VARKA , KOMAN - BLINI PARK - KOMAN *GUIDA

NE CMIM NUK PERFSHIHET

*DREKA TE BLINI PARK -10 EURO/PERSON *GJITHCKA E PAPERMENDUR MESIPER.

POLITIKAT E FEMIJEVE:

0-1.99 VJEC PA PAGESE 2-6 VJEC VJEC PAGUAJNE 50 % MBI 7 VJEC PAGUAN SI I RRITUR

Book Tour

Tour Name Price Per Adult Price Per Child Available Seats Departure Date Duration
LUMI I SHALËS 1 DITE 2400 LEKE ALL 2,400 ALL 50 40 Anytime 1

Booking Information

Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Quantity Total

SUMMARY

Subtotal ALL 0
Total ALL 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is

Susan Boyle

Tour Guide

Contact Skype

susan.boyle

Phone

910-740-6026

Email

susanboyle@gmail.com