5 DITË ULQIN

Departure Date

Daily

Duration

5

Views

151

Maximum Seats

35

VIZITOHET: ULQIN – PLOCE – SHEN STEFAN – FLORIDA BEACH – HAWAI BEACH – VALDANOS

Monte Wiena 3*(ne Qytet te Ulqinit) "

►DATAT E UDHETIMEVE

* 17-21 , 21-25 Korrik -- 180 Euro * 25-29 , 29 Korrik – 2 Gusht --- 190 Euro * 2-6 , 6-10 , 10-14 , 14-18 Gusht --- 199 Euro * 18-22 , 22-26 , 26-30 Gusht --- 190 Euro * 30 Gusht – 3 Shtator --- 180 Euro * 3-7 , 7-11 Shtator --- 160 Euro
Laguna 4* ( Ne plazhin e Madh te Ulqinit)

►DATAT E UDHETIMEVE :

* 17-21 , 21-25 Korrik -- 205 Euro * 25-29 , 29 Korrik – 2 Gusht -- 215 Euro * 2-6 , 6-10 , 10-14 , 14-18 Gusht --- 225 Euro * 18-22 , 22-26 , 26-30 Gusht --- 215 Euro * 30 Gusht – 3 Shtator --- 199 Euro * 3-7 , 7-11 Shtator --- 179 Euro
PROGRAMI:

DITA E PARE :

Nisja nga Tirana ne oren 07:00. Kalimi i pikes kufitare Murriqan. Ndalese e shkurter per te konsumuar mengjesin. Ndalese panoramike ne Shen Stefan per foto. Plazh ne Jaz Beach ( I cilesuar si plazhi ku organizohen koncertet me muzike live gjate veres). Plazhi ofron sporte te ndryshme ujore si mundesia me e mire e argetimit. Nisemi drejt Ulqinit. Darka ne Hotel. Pas darke te shoqeruar nga guida argetim ne Clubet e Nates te Ulqinit.
DITA E DYTE :

Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit plazh ne Valdanos deri ne oren 17:00, i cilesuar si nje nga plazhet me te bukura te qytetit te Ulqinit. Mundesi argetimi Scuba Diving. Kthimi ne hotel, darka ne hotel. Pas darke sipas deshires argetim ne Clubet e Nates te Ulqinit ( dalja ne darke behet individualisht)

DITA E TRETE :

Mengjesi ne Hotel. Pas mengjesit nisemi drejt Budves, vizite qytetit te Budves, Portin e Jahteve, Qytetin e Vjeter , Kercimtaren e Budves. Plazh ne Ploce Beach. Mundesi argetimi Parascending ku mund te shikoni plazhet dhe qytetit e Budves nga siper. Nisemi drejt Ulqinit. Darka ne Hotel. Pas darke sipas deshires argetim ne Clubet e Nates te Ulqinit ( dalja ne darke behet individualisht)

DITA E KATERT :

Mengjesi ne Hotel. Pas mengjesit nisemi drejt qytetit te Budves. Plazh ne Ishullin Hawai. Shetitje me anije. Mundesi argetimi Bungee Jumping. Nisemi drejt Ulqinit. Darka ne Hotel. Pas darke sipas deshires argetim ne Clubet e Nates te Ulqinit ( dalja ne darke behet individualisht)

DITA E PESTE :

Mengjesi ne hotel. Kohe e lire per plazh ne Ulqin .Mundesi argetimi Kit Surf. Nisja drejt Tiranes.

NE CMIM PERFSHIHET:

• Transporti me autobus komod • Akomodimi ne Hotel 3* & 4* prane Plazhit te Madh Ulqin • Mengjesi dhe darka Buffe • Shoqerues Shqiptar gjate udhetimit

NE CMIM NUK PERFSHIHET :

• Siguracioni i Jetes ne udhetim ( i detyrueshem ) • Gjithcka qe nuk eshte permendur ne program • Biletat e hyrjeve neper muzeume apo sporte te ndryshme uji • Taksa e qendrimit 1.25 Euro personi/nate

SHENIM :

PAGESAT E FEMIJEVE: 0 – 2 VJEC (FALAS) 2 – 11 VJEC (70% TE SHUMES) MBI 11 VJEC – PAGESE E PLOTE ►AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) PAGUAN 25 % ME PAK SE CMIMI PER DY PERSONA ►NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR. ►PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES. ►PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME. ►AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ. ►NESE NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR.

Book Tour

Tour Name Price Per Adult Price Per Child Available Seats Departure Date Duration
5 DITË ULQIN ALL 0 ALL 0 35 Anytime 5

Booking Information

Name Price ( Adults/Children ) Persons ( Adults/Children ) Quantity Total

SUMMARY

Subtotal ALL 0
Total ALL 0

Customer Information

*
First Name is required.
*
Last Name is required.
*
Number Phone is required.
*
Address is required.
Thank You. Your booking have received and booking number is